В дні вітчизняної війни

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1941

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Київ ; Харків : Радянський письменник

Анотація

Фашистські листівки розкидаються над лісами і глибокими ярами на зайнятій українській території. Зміст цих листівок такий: „Українці, бій закінчений. Ми перемогли. Навіщо ви стріляєте нам у спину, нападаєте на наші обози, вбиваєте наших солдатів? Це неблагородний вчинок. Виходьте з лісів, припиніть стрільбу ; неблагородно стріляти з лісу, нападати вночі на наші частини. Це не війна, а бандитизм, і ми за це будемо поголовно розстрілювати".

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::Aesthetic subjects::Literature, література про війну, Велика Вітчизняна війна, Друга світова війна, The Second World War, любов до Батьківщини, боротьба з фашизмом, Ukraine, History of Ukraine, українці у Великій Вітчизняній війні, Україна, любов до України, поети про війну, вірші про війну

Бібліографічний опис

Бажан, Микола Платонович. В дні вітчизняної війни / М.П. Бажан, В.Л. Василевська, О.Є. Корнійчук. – Київ; Харків: Радянський письменник, 1941. – 80 с.