В дні вітчизняної війни

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1941

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Київ ; Харків : Радянський письменник

Анотація

Фашистські листівки розкидаються над лісами і глибокими ярами на зайнятій українській території. Зміст цих листівок такий: „Українці, бій закінчений. Ми перемогли. Навіщо ви стріляєте нам у спину, нападаєте на наші обози, вбиваєте наших солдатів? Це неблагородний вчинок. Виходьте з лісів, припиніть стрільбу ; неблагородно стріляти з лісу, нападати вночі на наші частини. Це не війна, а бандитизм, і ми за це будемо поголовно розстрілювати".

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::Aesthetic subjects::Literature, литература о войне, Великая Отечественная война, Велика Вітчизняна війна, Вторая мировая война, Друга світова війна, The Second World War, любовь к Родине, борьба с фашизмом, Ukraine, History of Ukraine, украинцы в Великой Отечественной войне, Украина, история Украины, зверства немецко-фашистских захватчиков, любов до України, історія України, стихи, поэты о войне, вірші про війну

Бібліографічний опис

Бажан Микола. В дні вітчизняної війни / Микола Бажан, Ванда Василевська, Олександр Корнійчук . – Київ ; Харків : Радянський письменник , 1941 . – 80 с.