Италия в войне против гитлеровской Германии

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1944

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Москва : ОГИЗ Госполитиздат

Анотація

25 липня 1943 р. Муссоліні, засновник італійського фашизму та голова фашистського уряду, подав у відставку. Фашистський уряд пішов із політичної сцени Італії, проіснувавши понад 20 років. 3 вересня, після дуже короткого періоду боротьби народних мас за вихід Італії з хвилі та опору реакціонерів тиску мас, новий італійський уряд на чолі з маршалом Бадольо капітулював, прийнявши всі умови, пред'явлені головнокомандувачем армії союзників в Італії генералом Ейзенхауером від імені урядів Великої Британії. та Сполучених Штатів.

Опис

Доля і майбутнє Італії зараз у руках італійського народу; вони залежать від його мужності, його самопожертви, його організаційних і бойових здібностей. Вони залежить від внеску, що він зможе зробити у загальну справу боротьби за знищення гітлеризму в найкоротший термін.

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History, Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES::Other social sciences::Military intelligence and security service, Італія, воєнна історія, Друга світова війна, The Second World War, боротьба з фашизмом, звірства німецько-фашистських загарбників, міжнародні відносини, дипломатія, зовнішня політика, політика, історія німецького фашизму, фашизм, military history, боротьба народів окупованих країн, основні етапи італійських подій, військовий, економічний, політичний крах фашистського режиму, боротьба італійського народу за своє визволення, завдання демократизації та перспектива відродження Італії

Бібліографічний опис

Эрколи М. Италия в войне против гитлеровской Германии / М. Эрколи . – Москва : ОГИЗ Госполитиздат , 1944 . – 31 с.