Женщина в Японии. Перевод с 10-го американского издания (1903 года) под редакцией и с «Очерком современного состояния образования в Японии» Н.П.А.

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1904

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Санкт-Петербург : Издательство О.Н. Поповой. Тип. Исидора Гольдберга.

Анотація

Пропонована до уваги читачів праця переведена з десятого видання твору американської письменниці Аліси Бекон, визнаного дослідниками сучасного життя Японії найповнішим і найавторитетнішим з усіх тих джерел європейськими мовами, в яких змальовано становище жінки в цій цікавій країні. Це й не дивно, оскільки пані Бекон жила багато років у Японії, працювала вихователькою в японських сім'ях і займалася педагогічною діяльністю в японських школах.

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES, Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES::Social sciences::Education, жінка в Японії, Нарис сучасного стану освіти у Японії, Japan, History of Japan, Японія, історія Японії, японська жінка, освіта в Японії, самурайки

Бібліографічний опис

Бекон, Элис Мейбл. Женщина в Японии. Перевод с 10-го американского издания (1903 года) под редакцией и с «Очерком современного состояния образования в Японии» Н.П.А. / Алиса Бекон. – Санкт-Петербург : Издательство О.Н. Поповой, [1904] . – 448 с. : ил., портр., диагр.