Промисловість України перед Вітчизняною війною (Нариси з економіки української промисловості)

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1945

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Київ : Українське державне видавництво

Анотація

За переписом 1938 р. на Україні налічувалось 10808 підприємств великої промисловості, які концентрували 1647,3 тис. робітників, основних фондів — на 13793 млн. крб. і гуртової продукції — на 17995 млн. крб. Найбільше число великих підприємств було в харчовій промисловості (2887), потім у металообробній (2588), далі йдуть електростанції (1159), підприємства будівельних матеріалів (718), деревообробні (639) і т. д.

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History of technology and industry, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::Economic history, Хромов П.О., член-кореспондент Академії наук УРСР, доктор економічних наук, українська промисловість до революції, промисловість України у дореформні роки, динаміка промислового виробництва за післяреформного часу, промислове піднесення 90-х років ХІХ ст., розвиток головних галузей промисловості за Першу світову війну, українська промисловість за роки Радянської влади, промисловість України у відбудовний період, галузева структура промисловості наприкінці відбудовного періоду, розвиток промисловості за першу п'ятирічку, промисловість і виконання другого п'ятирічного плану, українська промисловість напередодні Вітчизняної війни, динаміка основних галузей промисловості, структура промислового виробництва і основні його райони в УРСР

Бібліографічний опис

Хромов, Павел Алексеевич. Промисловість України перед Вітчизняною війною (Нариси з економіки української промисловості) / П.А. Хромов. – Київ: Українське державне видавництво, 1945. – 84 с.