Як забезпечити винесення поранених з поля бою в зимових умовах : Технічні засоби винесення і вивезення поранених

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1940

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Київ: Державне видавництво політичної літератури при РНК УРСР

Анотація

Зима ускладняє евакуацію уражених в бою і хворих, особливо в передових зонах ґрунтової ділянки. Рух колісного — гужового і автомобільного — санітарного транспорту по зимових дорогах дуже утруднений. Ще трудніше переносити носилки в зимових польових умовах на руках. Коли довго ходити по глибокому снігу, це дуже стомлює взагалі, а особливо з важким грузом. Неможливо й перевозити носилки по глибокому снігу на колісних пристроях. В той же час холод і небезпека замерзання транспортованого, яка посилюється після великих крововтрат, вимагають максимального прискорення транспортування. Звідси виникає необхідність у спеціальному зимовому санітарному транспорті й імпровізованих зимових транспортних засобах. До зимового санітарного транспорту належать: лижно-носилкові установки, кінні санітарні сани і аеросани, а також імпровізовані лижно-носилкові установки і сани.

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History of medicine, Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES::Other social sciences::Military intelligence and security service, Research Subject Categories::MEDICINE, технічні засоби винесення і вивезення поранених, военная история, Вторая мировая война, Друга світова війна, The Second World War, Ukraine, история Украины, особливості зимової евакуації, лижно-носилкові установки, імпровізована лижно-носилкова установка, будування імпровізованої лижно-носилкової установки, користування імпровізованою лижно-носилковою установкою, огрівання транспортованого в дорозі, можливі поломки в дорозі і способи їх лагодження, зберігання і догляд за лижно-носилковою установкою, перевезення лижно-носилкових установок з допомогою тварин, перевезення на лижах без носилок, особливості перевезення на 4 лижах, кінні санітарні сані, будування імпровізованих санітарних саней, перевезення на імпровізованих санітарних санях, можливі поломки в дорозі і способи їх усунення, зберігання і догляд за санітарними саньми, перевезення хворих і поранених на звичайних сільського і міського типу санях, памятка воину

Бібліографічний опис

Тімофеєвський П.П. Як забезпечити винесення поранених з поля бою в зимових умовах : Технічні засоби винесення і вивезення поранених / П.П. Тімофеєвський. – Київ: Державне видавництво політичної літератури при РНК УРСР, 1940. – 29 с.