Всесвіт. – 1929. – № 41 (20 жовтня)

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1929-10-20

Автори

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків : Видавництво «Вісті ВУЦВК». Держтрест «Харполіграф». Друга друкарня ім. В. Блакитного.

Анотація

Всеукраїнський трест масового виробництва заходився енергійно організувати авто-мотоциклетне будівництво на Україні. Трестові передано помешкання кол. Цукро-рафінадного заводу в Харкові, на Іванівці. На заводі вже провадиться діяльна підготовка до збирання частин вантажних і легких автомобілів Форда, що мають потрапити до заводу цими днями. Протягом 1929-1930 р. на заводі буде зібрано не менш як 1400 автомашин. На устаткування заводу асигновано 700 тис. крб. Площу землі заводу, понад 60 дес., буде використано для збудування автодрома – спеціального трека для випробування автомобілів.

Опис

Перше жовтня цього року увійде в історію завоювання повітря – а може й космосу – як одна з його славних сторінок. Цього числа відбувся перший польот на ракетному аероплані, побудованому за конструкцією інженера Зандера на заводах компанії Опель у Німеччині.

Ключові слова

Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES::Other social sciences::Mass communication, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::Aesthetic subjects::Literature, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History of technology and industry, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History of science, 20 жовтня 1929 року, 20 октября 1929 года, October 20, 1929, Kharkiv magazine, Kharkov, Kharkov news, World events, Блакитний В., Харків, література, харківські періодичні видання, фотографії, Дніпрельстан, бетонування логовини берега, Будуватимемо автомобілі (нарис), Всеукраїнський трест масового виробництва, авто-мотоциклетне будівництво на Україні, Минко Василь, Воно (оповідання), хлібозаготівля, Безмежний Л., На іспиті (нарис), мотоцикл легкий, «Іж», радянський легкий мотоцикл, Всесоюзний мотоперебіг на перших радянських мотоциклах, Нович К., Британські адмірали не сплять (нарис), кабінет міністрів президента Гувера, Дубинський І., Війна соколів і війна кротів (стаття), Щеглов М., художник, Кельвер Павло, Аеро-ракету здійснено (нарис), ракетобудування, Голованівський Сава, Василь Найда (уривки з повісти), Полторацький Ол., Кавказ сьогодні (нарис), Місто чадуру й нафтогону (нарис), Батум, Нове досягнення культури (нарис), оптичний планетарій у Москві, Розкопки Донецького городища біля Карачівки (нарис), археологія, Казка про ріпку з коментаріями РСІ, Ротт А., Боротьба з бюрократизмом і тяганиною (нарис), перший польот на ракетному аероплані, ракетний аероплан за конструкцією інженера Зандера, Опель

Бібліографічний опис

Всесвіт : ілюстрований журнал. – Харків, 1929. – № 41 (20 жовтня). – 16 с.