Нетрі села : (статті, нариси 1922–24 рр.)

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1928

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків : Державне видавництво України

Анотація

«Ця книжка склалася з статей і нарисів, що містилися протягом 1922–24 рр. у газетах «Вісти» ВУЦВК та «Селянська правда». (Петро Лісовий. Харків. 21.1.1925 р.).

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::Aesthetic subjects::Literature, І треба, і не треба (З подорожніх вражінь), «Шехва», «Ножиці», Нетрі прокидаються, Запитання, Глушина (Замітки агітатора), Як я з пастухом про Леніна балакав, Житні простори, Заїзд гадюки, Могикани, На агіткампанію, Воронівка, Конференція в Халявині, Моровськ, Седнів, Веркіївка, «Генерал», Трохим, Дядько Панас, Молода парость, Млин, В комуні «Надія» (Малюнок), Індивідуали, «Чудотворці» (Нарис), Про бабу Горпину, живу церкву та инше, Батьки та діти, «Хрестини» по-новому (Малюнок), Як Пріська ікону обновила, Бунтар, Про тих, хто проходить мимо, Про антихриста, Сільський люмпен, Про куркульських синів, Чоловіка убили!, «Пророк погоди» (Оповідання вчителя), Остер (Малюнки провінціального життя), Козелець

Бібліографічний опис

Лісовий, Петро Андрійович. Нетрі села : (статті, нариси 1922–24 рр.) / П.А. Лісовий. – Харків : Державне видавництво України, 1928. – 345, (3) с.