Секретная служба в тылу немцев (1914–1918 гг.)

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1937

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Москва : Государственное военное издательство Наркомата обороны Союза ССР

Анотація

У книзі досить докладно викладено методи роботи англійської розвідки у тилу німців під час імперіалістичної війни та показано способи спостереження за залізничними перевезеннями військ. Крім того, у книзі висвітлено і роботу агентурної розвідки в умовах мирного часу. Книга Ландау представляє безперечний інтерес для командирів РСЧА, оскільки вона дає великий матеріал для знайомства з організацією, тактикою та технікою англійської розвідувальної служби.

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History, Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES::Other social sciences::Military intelligence and security service, воєнна історія, Перша світова війна, The First World War, розвідувальна робота, розвідка, англійська розвідка у тилу німців, способи спостереження за залізничними перевезеннями військ, агентурна розвідка, агентурна розвідка у мирний час, англійська розвідувальна служба, досвід організації та експлуатації агентурної мережі, англійська агентура, побудова резидентурної мережі, агентурна робота, структура розвідувальної організації, засоби та способи зв'язку та фальшиві документи, дезертири як джерело цінних відомостей, провал агента-провокатора, боротьба між секретними службами у Голландії, контррозвідка, ліквідація секретної служби, секретна служба мирного часу

Бібліографічний опис

Ландау, Генри. Секретная служба в тылу немцев (1914–1918 гг.) / Г. Ландау пер. с англ. – Москва: Государственное военное издательство Наркомата обороны Союза ССР, 1937. – 124 с.