Мирне пристосування авіації

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1925

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків : Видавництво Тапук

Анотація

"Оригінал написано тому рік назад. За цей рік авіяція розвинулася незвичайно. Для літуна нема тепер ніякої перешкоди. Пустиню Сахару, ледові поля й гори на полюсах, недоступні гори Гіндукуш, Гімаляя, Еверест перелітає літун і фотографує їх. З Лондону до Калькути буде улаштовано сталий повітряний шлях. Літаки підносяться тепер високо на 12.450 метрів, летять зі скорістю 426 клм. на годину, літають без відпочинку 38 годин, перевозять грузи до 400 пудів. Ідуть досвідчення з гелікоптерами, цеб-то з апаратами зі шрубами на верху. Вони підіймаються й спускаються вертикально без розбігу, коли літак мусить розбігатися й на це потрібує 1/2 — 1 квадратової версти. Досвіди з літаками без летунів ідуть дальше. Радіотелеграф ділає на мотор, а цей ділає на керми, так що літак підноситься, літає й сідає на землю тільки під діланням радіохвиль. Авіяційний спорт на плянерах хутко поширюється. Коли 1922 року плянер держався в повітрі тільки 22 хвилини, то в лютому 1924 року французький літун Борбо літав на плянері 8 годин 36 хвилин. У нас літун ІОнгмейстер продержався 1924 р. 5 годин 15 хвилин 32 секунди, підчас всеспілкових льотів на Кримі в районі Феодозії". М. С.

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::TECHNOLOGY, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History of science and ideas, Товариство авіації та повітроплавства України, Гесслєр А., червоний літун-наглядач, авіація та воздухоплавання, аероплан Дорн’є – Комета ІІ (фото), аероплан Дорн’є – Комета ІІІ (фото), літак Юнкерс (фото), розвиток авіації, авіація як засіб зв'язку, праця літака, лікарська допомога літаками, розвідка на морі й рятування від загибелі

Бібліографічний опис

Гесслєр, Олександр Петрович . Мирне пристосування авіації / А. Гесслєр ; Пер. з рос.та передм. М.С.; Товариство авіації та повітроплавства України . – Харків : Видавництво Тапук , 1925 . – 28 с. : іл.