Британская контрразведка в мировой войне

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1939

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Москва : Государственное социально-экономическое издательство

Анотація

У книзі розповідається про становлення військової контррозвідки Великобританії починаючи з середини XIX століття - з Кримської війни та подальших військових конфліктів у різних частинах світу. Автор згадує власну роботу в контррозвідці, успіхи та провали, на яких англійці успішно навчалися. Він розповідає про методи перевезення секретних документів, передачі інформації, про боротьбу з німецькими шпигунами напередодні та під час Першої світової війни, що дозволило зберігати військові таємниці. Дж. Астон приділяє увагу політичній грі У. Черчілля, говорить про висадку британського десанту на материк, про взаємодії з союзниками, наводить відомості про їхні армії.

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History, Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES::Other social sciences::Military intelligence and security service, военная история, Первая мировая война, Перша світова війна, The First World War, разведка, контрразведка, британская контрразведка, разведывательная работа, создание военной разведывательной службы (1865—1914), военно-морская разведка, крылатые курьеры разведки, голуби на войне, Дарданелльская операция 1915 г., Галлиполийская катастрофа, Ютландская битва (1916), Китченер лорд, женщины-разведчицы, женщины-шпионки, американская разведка, разведывательная служба США, торговля военным снаряжением, перемирие

Бібліографічний опис

Астон Джордж. Британская контрразведка в мировой войне / Дж. Астон ; пер. с англ. – Москва : Государственное социально-экономическое издательство , 1939 . – 248 с. : план.