Японська мова: Теоретично-практичний курс : Підручник для вжитку на курсах східних мов ВУНАС

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1926-11

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків

Анотація

Сього підручника писано в 1918 році, в надії, що либонь наспіє той час, коли він – здасться. Тепер, як потреба в йому стала вже й фактом, авторові лишається тільки дещо змінити у своїй праці, пристосовуючи її до певної конкретної мети й узявши до уваги сучасні педагогічні досягнення, та відповідно змінивши український правопис і термінологію. Отже підручник сей є конспект курсу япмови, що читається на курсах східніх мов при ВУНАС у Харкові. Підручник виходитиме у світ зошитами що два тижні і кожний зошит міститиме в собі матеріал, що його простудійовано фактично в курсах – протягом двох тижнів, згідно програми та плану навчання япмови для курсів. (Ф. Пущенко. 1/XI – 1926 р.).

Опис

Пущенко Федір Дем’янович – український мовознавець, японознавець. Автор першого Українсько-японського словника, підручника з японської мови, викладач іноземних мов, сходознавець, член Президії Харківської філії Всеукраїнської наукової асоціації сходознавства. Пущенко Федір Дем’янович: український піонер японістики зі Слобожанщини. Чугуївщина дала Україні та світові велику кількість видатних людей. Серед них є ті, чиї славетні імена довгий час замовчувались. Одним з них став видатний філолог, японіст і просвітник Федір Пущенко.

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::Languages and linguistics, Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES::Social sciences::Education, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History of science, японістика в Україні, сходознавство, професор-лінгвіст, Japan, Japanese language, Япония, японский язык, японська мова, навчальні видання, учебные издания, курси східних мов ВУНАС, Всеукраїнська наукова асоціація сходознавців

Бібліографічний опис

Пущенко, Федір Дем’янович. Японська мова: Теоретично-практичний курс : Підручник для вжитку на курсах східних мов ВУНАС / Ф.Д. Пущенко; Всеукраїнська наукова асоціація сходознавців. – Харків, 1926 листопад . – V, 22 с. – На правах рукопису.