В атаку на гарби й вибої. Серія автодоровських віршів

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1930

Автори

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків : Кооперативне видання «Семафор у майбутнє». Державний трест «Харполіграф», Третя друкарня ім. Фрунзе.

Анотація

Живу за 40 кілометрів від столиці, це — що й казать — передмістя, до якого мусили б ходити трамваї, автобуси, але наша країна бідна, і село-передмістя іще не снило про трамвайні рейки, чи тракти. Воно знає тільки шляхи дідівські, які, восени й по-весні перетворюються в багна, а влітку дарують куряви хмари чи прохожому, чи проїжджому; то ж, треба братись за діло брукувати шляхи, прокладати рейки, нічого спати: соціялізм перед лицем країни! Попливуть по рейках трамваї за десятки кілометрів від столиці і в край колишній вишневих садків з собою принесуть автомобілі, автобуси запах гуми й бензини, наплинуть на степ сараною велосипедисти, мотоциклісти, понесемо культуру в нетри і «автодор» це ж для кого, як не для нас, саме перше на порядку денному питання. Ол. Корж.

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::Aesthetic subjects::Literature, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History, Вер В., Заклик (поезії), Яворовський Євген, Пісня шофера (поезії), Маловічко І., Біль за автомобілем (поезії), Палійчук Ю., Марш Автодора (поезії), Скуба Микола, Пісня про авто (поезії), Вакар Гро, Автодор (поезії), Корж Ол., Село й авто (поезії), вірші про автотранспорт, автотранспорт, українська література, серія автодоровських віршів

Бібліографічний опис

Автодор. В атаку на гарби й вибої. Серія автодоровських віршів. – Харків: Кооперативне видання «Семафор у майбутнє», 1930. – 16 с.