Художній агітпроп комсомолу

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1931

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків : ДВОУ, Молодий більшовик

Анотація

Харківський ТРОМ існує всього півтори роки. За цей невеликий час він спромігся на велику й серйозну роботу. Робота на селах в Донбасі, масова, театральна робота ТРОМ'у свідчить про те місце, що його зайняв ТРОМ у всієї системі комсомольської агітпропроботи; як творче зростає робітничий колектив ТРОМ'у, як він завойовує авторитета у широких кіл робітничої молоді. Будучи часткою українського національно-культурного процесу, правлячи за великий чинник участі комсомолу в національно-культурному будівництві, ТРОМ у своїй діяльності користується з українських національно-культурних цінностей, відповідно переоцінюючи їх на базі ідеології пролетаріяту, та разом з усіма мистецькими пролетарськими організаціями будує українське пролетарське мистецтво. Перші роботи ТРОМ «Войовничі дні» і «1930-й», створені усім колективом, звичайно мають ще багато хиб, через замалу, на сьогодні, техніку виконавця та брак теоретичного розроблення окремих положень тромівської практики.

Опис

Колектив ТРОМ'у складається з 41 чоловіка, з них 89% робітничої молоді, що безпосередньо працює на виробництві, 11% службовців та 75% членів партії та комсомолу. Колектив ТРОМ'у загартований своєю роботою на Донбасі, спаяний колективним літнім відпочинком на Дніпрі, і всією роботою ТРОМ'у, є на сьогодні міцний комсомольський колектив, в якому усі тромівці вдарники на виробництві і більшість активні комсомольські та громадські робітники.

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::Aesthetic subjects::Theatre, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History, харківський театр робітничої молоді, театр робітничої молоді, ТРОМ, «Тисяча дев’ятсот тридцятий», вистава, Донбас, рапорт харківського ТРОМУ, художній агітпроп комсомол, театр, історія театру, український театр, фотографії артистів

Бібліографічний опис

Художній агітпроп комсомолу / Харківський ТРОМ. – Харків: ДВОУ, Молодий більшовик, 1931. – 48 с. : іл.