Навчально-виховна робота сільських шкіл Харківської округи. (Підсумки та дальші перспективи)

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1928

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків : 4-та друкарня Трансдруку.

Анотація

"Спостерігається відсутність обліку 8—9 літніх дітей, що належать до прийому з початку шкільного року. Школи не складають іменних списків дітей, що їх треба залучити до школи, а провадять прийом явочним порядком. В результаті прийом перерослих та недорослих (Новоселівська школа Ново-Водолазького району — 27% перерослих у 1-й групі). Нема будь-якого організованого впливу на тих, хто через ті чи інші причини до школи не вступає. Такі явища спостерігались в 60% обслідуваних шкіл. По Мерефянському району є випадки охоплення 8—9 літніх дітей на 125— 132%. По Ново-Водолазькому — 136%. До цього часу не мають певних шкільних районів семирічки: Чугуївські, Богодухівська, Краснокутська, Валківська та Біло-Колодязька".

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES::Social sciences::Education, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History of science, Харківська округа, навчально-виховна робота сільських шкіл, сільські школи Харківської округи, педагогіка, освіта, Харківщина, проведення закону про загальне навчання, нормалізація шкільного року, постачання підручників, розподіл годин між викладачами, організація дитинства, дитсамоврядування, диткооперація, дитрух, робота педрад та комітетів сприяння, методи та форми роботи, проробка програмових мінімумів та рівень знань у дітей, робота райінспектури, освіта на Харківщині

Бібліографічний опис

Жуковський О. Навчально-виховна робота сільських шкіл Харківської округи. (Підсумки та дальші перспективи) / О. Жуковський, Харківська округова інспектура Наросвіти. – Харків: 4-та друкарня Трансдруку, 1928. – 51 с. - Додаток до бюлетеня "Освіта на Харківщині".