Из переписки И.И. Срезневского. 1829–1839 гг.

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1901

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Киев : Типо-литография Императорского Университета Св. Владимира

Анотація

Збірка витягів із листування І. І. Срезневського, що нині з'являється на сторінках "Киевской Старины", має охопити собою 1829-1839 роки. У ці роки діяльність І. І. Срезневського належала майже винятково до Малоросії і предметом своїм переважно мала спостереження за життям народу, збирання пам'яток народної поезії. Подорож 1839-1842 р.р. по землях зарубіжних слов'ян і близьке ознайомлення зі слов'янським світом в усій його сукупності розширили колишні наукові захоплення Срезневського: основою його занятій, і за любов'ю, і за переконанням, замість однієї Малоросії, як частини Росії, відтоді на довгий час стало все слов'янство, як одне ціле.

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History of science, Срезневський, Ізмаїл Іванович, Листи І.І. Срезневського до [матері] О.І. Срезневської, листування І.І. Срезневського, біографія І.І. Срезневського

Бібліографічний опис

Срезневский Измаил Иванович. Из переписки И.И. Срезневского. 1829–1839 гг. / И. И. Срезневский. – Киев: Типо-литография Императорского Университета Св. Владимира, 1901. – 65 с. – Оттиск из журнала "Киевская старина".