Дві катівні

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1933

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків : Видавництво Всеукраїнської ради товариства політкаторжан і засланців

Анотація

Регулярна допомога політкаторжанам. Політичний Червоний хрест. Страхіття, що панували по царських катівнях, не могли не звернути на себе уваги деякої частини передової інтелігенції, свідомих передових робітників та революційних діячів. Крім публікування в закордонних революційних виданнях статей і листів ув'язнених про кошмарний режим у каторжних в'язницях, підпільний політичний Червоний хрест — провадив велику роботу, організувавши збирання грошей для в'язнів та речей для засланців.

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::LAW/JURISPRUDENCE, Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History, Всеукраїнська рада товариства політкаторжан і засланців, Червоний Хрест, каторга, самогубство, каторжна в’язниця, катування різками, в’язниця, в’язничний побут, штрафна камера, фотографії в’язниць та осуджених, політкаторжанин, засланці, царська катівня

Бібліографічний опис

Ушерович С. Дві катівні / С. Ушерович . – Харків : Видавництво Всеукраїнської ради товариства політкаторжан і засланців, 1933 . – 124 с. : іл.