Електрика в селі і в робітничому селищі

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1924

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків : Червоний шлях

Анотація

Опис

Не раз ми зазначали, що електрифікація надзвичайно велику має вагу для відновлення й розвитку нашого народнього господарства. У звязку з цим держава поклала собі збудувати цілу низку великих районних електричних станцій. Більшість із цих станцій готові будуть тільки за багато років. Але все-ж-таки виникає питання: а яке-ж-же буде відношення між оцими станціями та отими дрібними станційками, що до того часу повиникають по селах? Чи не будуть отії малі станційки тільки заважати розвиткові великих? Чи не вийде воно так; що всеньке влаштування непридатне буде для того, щоб приєднати його до вигідніших великих станцій, чи не доведеться все це викидати й починати справу наново спочатку?

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History of technology and industry, електрична станція, електрифікація, Як проводити електричну течію, освітлення, електродвигун, Як скласти проект і кошторис електрифікації, Організаційний і фінансовий бік електрифікації

Бібліографічний опис

Бухштаб, Адольф Борисович. Електрика в селі і в робітничому селищі / А.І. Бухштаб; Пер. з рос. В. Дем’янчук. – Харків : Червоний шлях, 1924. – 90 с., іл. - (Бібліотека продукційно-технічних знаннів)