Матеріали до української діалектології та фольклористики

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1928

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Київ : Друкарня Всеукраїнської академії наук

Анотація

Опис

З-посеред матеріалу, зібраного за моїх діалектологічних екскурсій по Україні за 1922—1926 рр., є чимало фольклорного матеріалу — переважно пісенні тексти — і лексичного матеріалу. Пісні (українські, молдованські та німецькі) маю впорядкувати окремим збірником; лексичний матеріал із Поділля має вийти окремим діалектологічним словником Поділля. А в цю збірку ввійшов увесь той фольклорний та лексичний матеріял, що а мала поза пісенними текстами й поза лексичним матеріалом із Поділля. Крім матеріалу, що я сама записала в різних пунктах України і що становить переважну частину цієї збірки, сюди ввійшов і опрацьований від мене матеріал, який записали й передали мені инші збирачі. Цією збіркою сподіваюся прислужитися передусім українській діалектології, — тим-то й матеріал розкладено за принципом територіальним. Докладніші відомості про зібраний матеріал дано у вступних поясненнях до матеріалу з кожного окремого пункту. (О. Курило).

Ключові слова

Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES::Social sciences::Education, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::Aesthetic subjects::Literature, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::Languages and linguistics, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History of science, діалектологічна екскурсія, фольклор, лексичний матеріал, українська діалектологія

Бібліографічний опис

Курило, Олена Борисівна. Матеріали до української діалектології та фольклористики // Збірник Історично-філологічного відділу ВУАН. №85 – Київ: Друкарня Всеукраїнської академії наук, 1928. – 135 с.