Про пільги, права і обов'язки незаможних селян : декрет Всеукраїнського Центрального виконавчого комітету від 5-го грудня 1923 р.

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1923

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків : Друкарня «Червоний маяк» (б. ВУЦВКа)

Анотація

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::Agricultural history, Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES, Петровський голова ВУЦВК, Єрмощенко секретар ВУЦВК, 5 грудня 1923 року, Харків, Комітет незаможних селян, пільги, права і обов'язки незаможних селян, у справі землеустрою, у справі кредиту, у справі лісового господарства, у справі оренди маєтків, у справі освіти, у справі лікування і піклування, у справі фінансових пільг, у справі організації сільськогосподарських колективів, у справі участі незаможного селянства в радянському будівництві, у справі боротьби з контрреволюцією, у справі охорони ладу, у справі господарського будівництва, у податкових справах, у справі відомства державного контролю, у справі юстиції, у справі Червоної армії, передплата на газету «Селянська правда» на 1924 рік

Бібліографічний опис

Про пільги, права і обов'язки незаможніх селян : декрет Всеукраїнського Центрального виконавчого комітету від 5-го грудня 1923 р. / Всеукраїнський Центральний виконавчий комітет . – Харків : Друкарня «Червоний маяк» (б. ВУЦВКа) , 1923 . – 19 с. – Відбиток з газ. «Селянська правда» 28.ХІІ.1923 р. № 150 (679) .