Червоний шлях. – 1933. – № 11–12

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1933

Автори

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків : ДВОУ «Література і мистецтво». 7 друкарня ім. Фрунзе. Харків, Донець-Захаржевська, 6.

Анотація

11-й рік видання. Відповідальний редактор – Ів. Кириленко.

Опис

«Йосип Григорович Неман належав до тієї малочисленної категорії харківських мешканців, що не лаяли трамваю. Це було не тому, що Неманові не доводилося зазнавати лиха від цього виду харківського міського транспорту. Ні, навпаки – молодому інженерові-конструкторові, затиснутому до того, що він не міг би вимовити власного імені, щоранку доводилося їздити трамваєм на роботу до авіаційного заводу і щовечора ним же повертатись додому…» (Ф. Кандиба «Пенсне і крила»)

Ключові слова

Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES::Other social sciences::Mass communication, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::Aesthetic subjects::Literature, Kharkiv magazine, Харків, українська література, література, українська проза, українська поезія, українські письменники, история Украины, Ukraine, History of Ukraine, Калянник Іван, Олесіч Я., Маловічко Ів., Шутов Іван, Розумієнко Ом., Скуба Микола, Холодний Ол., Фомін Євг., Штангей В., Хащеватський М., Геккерт Фріц, Ганс Беймлер і його «У таборі смерті Дахау» концентраційний табір Дахау в Баварії, 1933 рік, «табір смерті», Беймлер Ганс, У таборі смерті Дахау, Кандиба Ф., Неман Йосип Григорович, харківський трамвай, Пенсне і крила, ХАІ, Злидень Федір, Любченко Аркадій, Торін В., фотографії письменників, Кочкін О., Джон Дос-Пассос, нотатки про творчість

Бібліографічний опис

Червоний шлях : Літературно-художній, критичний і громадсько-політичний журнал. – Харків : ДВОУ «Література і мистецтво», 1933. – № 11–12. – 219 с.