Список промислових закладів м. Харкова та приміської зони

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1933

Автори

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків : Редакційно-видавничий сектор Харківської міськради

Анотація

Списки підприємств соціалістичної промисловості м. Харкова та його сільської зони складено за клясифікацією ЦУНГО СРСР з незначними відхиленнями від цієї клясифікації, а саме: в тому разі, якщо в промартілі є окремі майстерні, які за клясифікацією треба віднести до другої групи, то ці майстерні вміщено разом зо всією громартіллю до однієї групи. Крім діючих промзакладів до списку внесено також і знов збудовані підприємства, які на 1/VII—1932 р. ще не вступили до експльоатації. Валова продукція подається в гуртово-відпускних цінах 1932 р. в тис. крб. з врахуванням бюджетових націнок.

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History of technology and industry, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::Economic history, інспектура народно-господарського обліку Харківської міськради, промисловість м. Харкова та сільської смуги за станом на 1.07.1932 року, кількість персоналу та кадрових працівників, список підприємств м. Харкова та його сільської зони

Бібліографічний опис

Список промислових закладів м. Харкова та приміської зони . – Харків : Редакційно-видавничий сектор Харківської міськради, 1933 . – 49 с.