Список установ Наросвіти та Охорони здоров'я м. Харкова та приміської смуги

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1931

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків : Держдрукарня при Міськраді

Анотація

Мета цього видання дати відомості про фактичний стан мережі установ Наросвіти та Охорони Здоров'я установам, організаціям та поодиноким особам, що мають ті, або інші стосунки до культурно-соціяльного будівництва м. Харкова та його сільської зони. Списки установ Наросвіти складено на підставі обстеження, що його переведено Міськпляном за станом на 1/ХІ—1930 року, а установ Охорони Здоров'я—за матеріялами поточної статистики на 15/VI—1931 року. В складанні списків приймали участь також секції Наросвіти і Охорони Здоров'я Міськради. (Культурно-Соціяльний Сектор).

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES::Social sciences::Education, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History of medicine, Харків, Ukraine, історія України, History of Ukraine, освіта в Україні, список установ Наросвіти та Охорони здоров'я, установи Охорони здоров'я, установи Народньої Освіти, мережа лікустанов Харківської приміської смуги

Бібліографічний опис

Харківський міськплан, Культурно-соціальний сектор . Список установ Наросвіти та Охорони здоров'я м. Харкова та приміської смуги / Харківський міськплан, Культурно-соціальний сектор . – Харків : Держдрукарня при Міськраді., 1931 . – 68 с. : табл.