На гуті

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1930

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків ; Київ : Державне видавництво України

Анотація

Державний Науково-Методологічний Комітет Наркомосвіти УСРР ухвалив до вжитку по бібліотеках для малописьменних.

Опис

Скло в ужитку сучасної людини посідає поважне місце. Колись вікна затягували бичачим міхурем або промащеним папером, які ледве пропускали світло. У таких житлах було напівтемно, не було затишку, не можна було працювати; у таких житлах шкідливо мешкати, в них не заглядає сонце. Готового скла в природі нема, виробництво скла — перемога людини. А тепер, коли ви знаете, як виробляється скло, якщо вам трапиться нагода, побувайте на гуті.

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History of technology and industry, Research Subject Categories::NATURAL SCIENCES::Chemistry, Хотинський Є.С., професор, скло, виробництво скла, стекло, значіння скла та як винайдено його, варіння скла, як із скла виробляють різні вироби, виробництво шибкового скла, виробництво скляних трубок, різні ґатунки скла, кольорове скло, люстрове скло, матове скло, бібліотека для малописьменних

Бібліографічний опис

Хотинський, Євген Семенович. На гуті / Є.С. Хотинський. – Харків; Київ: Державне видавництво України, 1930. – 44 с. : іл. – (Бібліотека технічна малописьменного). – Відсут. С. 21–24.