Залізничні станції та річні пристані на території Української СРР на 15 серпня 1928 р.

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1929

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків: Видання ЦСУ УСРР

Анотація

З 1927 року, коли видано „Перелік залізничних станцій та річних пристанів на Україні з розподілом їх за адміністративними ознаками на 1 березня 1927 року", сталися великі змінив середині окремих округ при розподілі їхніх територій на адміністративні райони. Крім того, за той самий час 22 адміністративних райони скасовано зовсім, а їхні території прилучено частинами до інших районів, тому число районів зменшилось до 601. І, нарешті, деякі адміністративні райони перейменовано. Одночасно з цими адміністративно-територіяльними змінами закінчено будовою й передано на експлоатацію нові залізничні лінії й дільниці, а також одкрито для вантажевої й пасажирної роботи нові залізничні станції та річні пристані. Всі ці обставини разом мали своїм наслідком чималі зміни в протязі залізничних шляхів по окремих округах, а також у кількості й розподілі по адміністративних округах і районах залізничних станцій та річних пристанів, чому випущений Центральним Статистичним Управлінням України минулого року зазначений перелік залізничних станцій та річних пристанів тепер втратив своє значіння. З цих міркувань ЦСУ України визнало, що треба скласти новий перелік і перевидати за даними районування на 15 серпня 1928 року, що в цій роботі й виконано. Всю цю роботу проробив референт відділу транспортової статистики К. В. Хлєбніков та статистик - інструктор О. П. Авілова під загальним керуванням завідателя відділу П. С. Грицая і за допомогою Центральної Адміністративно-Територіяльної Комісії при ВУЦВК'у. Центральне Статистичне Управління.

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History, Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES::Statistics, computer and systems science::Statistics, Україна, історія України, Центральне статистичне управління України, статистика, залізничні станції, річні пристані, Українська ССР, Розподіл по адміністративних округах Української СРР та по Молдавській АСРР залізничних шляхів і станцій 4 українських залізниць та дільниць 3 залізниць, що проходять частково по території УСРР, а також українських річних пристаней, Розподіл по адміністративних районах залізничних шляхів та станцій 4 українських залізниць, а також дільниць З залізниць, що проходять частково по території УСРР, Перелік залізничних станцій та річних пристаней Української СРР з розподілом їх за адміністративними ознаками

Бібліографічний опис

Залізничні станції та річні пристані на території Української СРР на 15 серпня 1928 р. / Центральне статистичне управління України . – Харків : Видання ЦСУ УСРР , 1929 . – 30 с.