14 месяцев на Земле Франца Иосифа. (Впечатления зимовщика)

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1934

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харьков : Издательство «Український робітник»

Анотація

Найпівнічніша станція світу — це наша полярна станція на Землі Франца Йосипа, в бухті Тихій. У цій книжці описано одну з наукових зимівель на Землі Франца Йосипа в 1931/32 р.р. Нова Земля - це два великі острови, розділених Маточкиною кулею. Західний берег Нової Землі заселений ненцями та росіянами. Тут розташовано чотири стани з населенням 250 осіб. На східному боці, вздовж берега Карського моря становищ немає. На Маточкиній кулі встановлено метеорологічну станцію і радіостанцію (побудовано в 1923 році). Радіостанція є також на північній стороні Нової Землі, на мисі „Бажання” (побудована 1931 р.).

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History of science, Research Subject Categories::NATURAL SCIENCES::Earth sciences, зимівля, Велика Земля, Нова Земля, Земля Франца Йосипа, Бухта Тиха, Музей Арктики, острів Альджер, Земля Вільчека, Острів Рудольфа, Арктичний Інститут при ЦВК СРСР, Маточкина куля, Самойлович Рудольф Лазаревич, професор

Бібліографічний опис

Иванычук, Михаил Николаевич. 14 месяцев на Земле Франца Иосифа. (Впечатления зимовщика) / М.Н. Иванычук. – Харьков: «Український робітник», 1934. – 125, (1) с; 1 вл. л. карт.