Душа войны. Впечатления корреспондента с Западного фронта

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1917

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Москва : Типо-литография Т./Д. «И. Ефимов, Н. Желудкова и К»

Анотація

У книзі описані сцени та типи війни, як вони проходили у автора перед очима. Мета, яку я переслідував автор, крім передачі фактів, полягає у викритті душі війни без жодних прекрасних і пихатих фраз. Кожен, хто спостерігав війну, повинен, якщо він не позбавлений почуття співчуття і дару передавати свої думки, присвятити свій розум і серце священного обов'язку не допускати іншої війни, подібної до цієї. Людина, яка володіла пером, як би слабко воно не було, повинна користуватися нею для того, щоб висловити правду про цей жахливий жах, сфотографувати його жорстокість в умах читачів і зірвати з неї покриви, якими намагаються прикрити його мерзенність вожді народів.

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History, Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES::Other social sciences::Military intelligence and security service, Лохтин Е., начало войны, военная история, Первая мировая война, Перша світова війна, The First World War, вовлечение в войну держав, воспоминания о войне, заметки корреспондента, корреспондент на Западном фронте, Англия, Франция, Бельгия, рождественское перемирие немецких и английских солдат, впечатления корреспондента, Западный фронт, «Предзнаменование», «Мобилизация», «Война, окруженная тайной», «Отступление», «Начало отлива», «Нашествие», «Последний оплот бельгийцев», «Душа Парижа», «Солдаты Франции», «Люди в хаки», заметки Филиппа Гиббса

Бібліографічний опис

Гиббс, Филипп Арманд Гамильтон. Душа войны. Впечатления корреспондента с Западного фронта / Ф.А.Г. Гиббс ; пер. с англ. Е. Лохтина. – Москва : Типо-литография Т./Д. «И. Ефимов, Н. Желудкова и К» , 1917. – 230 с.