Труды Первого Всероссийского съезда по библиотечному делу, состоявшегося в С.-Петербурге с 1-го по 7-ое июня 1911 г. : в 2 ч.

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1912

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Санкт-Петербург : Типография М. Меркушева

Анотація

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::Book and library history, Товариство бібліотекознавства, історія бібліотек, Перший Всеросійський з'їзд у бібліотечній справі, Історія та склад Першого Всеросійського з'їзду з бібліотечної справи, Положення бібліотечної справи в Росії та інших державах, Про Павленківські бібліотеки, Взаємини бібліотеки та школи в Америці, Міжнародна десяткова класифікація у застосуванні до бібліотечного каталогу, Бібліотека С.-Петербурзького Політехнічного Інституту Імператора Петра Великого, До питання про порядок керування бібліотекою, Бібліографія у застосуванні до академічних бібліотек, Постановка бібліотечної справи в Імператорському Московському інженерному училищі, Про систему каталогу та про бібліографічні додатки-картки при нововихідних книгах, Про літні курси з бібліотечної справи, Про земські публічні бібліотеки в Московському повіті, Досвід обстеження бібліотечної справи у п'яти губерніях, Досвід обстеження бібліотечної справи у п'яти губерніях, Бібліотеки та народна освіченість, Основи та принципи організації бібліотечної справи земськими та міськими органами місцевого самоврядування, Нормальний каталог публічних та народних бібліотек, Система рекомендаційних списків з відділу белетристики, Організація та діяльність Московських міських бібліотек та читалень, Принципи комплектування публічних та народних бібліотек, Бібліотеки та книжкова торгівля у їх взаємовідносинах, Про міські безкоштовні читальні м. С.-Петербурга, Загальна характеристика стану та діяльності загальнодоступних бібліотек у Москві, Правовий стан бібліотек, Значення бібліотечної статистики та необхідність її одностайності з метою загальноросійських зведень, Результати анкети щодо питання: які книги подобаються дітям, Технічні прийоми, що практикуються у Першій народній бібліотеці Харківського Товариства розповсюдження в народі грамотності

Бібліографічний опис

Труды Первого Всероссийского съезда по библиотечному делу, состоявшегося в С.-Петербурге с 1-го по 7-ое июня 1911 г. : в 2 ч. / Общество библиотековедения. Петербург. – Санкт-Петербург : Типография М. Меркушева, 1912 . – VI, 224, 440 с.