Вісник природознавства. – 1928. – № 1 (січень)

Ескіз

Дата

1928-01

Автори

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Харків : Харківське наукове товариство. Держдрукарня «Харків-Друк»

Анотація

Єдиний на Україні загально-природничий науково-популярний журнал. Орган Природничої секції Харківського наукового товариства. Редакційна колегія: заслуж. проф. Микола Білоусів, проф. Степан Рудницький і проф. Олександер Яната. Журнал широко освітлює та виявляє: головніші досягнення природознавства та окремих його галузей на Україні в СРСР та за кордоном; наслідки вивчення природи та природних продукційних сил України та інших країн; важливіші сучасні проблеми і питання природознавства та вивчення природних продукційних сил; питання охорони природи та природних багатств; питання організації й методики природничого дослідження та навчання природознавства. А також подає: наукову хроніку, реферати, рецензії та бібліографію основної літератури, з усіх галузей природознавства, вивчення природних продукційних сил та охорони природи; інформації про діяльність природничих установ та організацій, про природничі конференції, з'їзди, експедиції тощо; ілюстрації з природи України.

Опис

За рішенням президії ХНТ від 18 березня 1927 року природнича секція товариства розпочала видання «…щомісячного журналу «Вісник Природознавства», розміром на 4 друкованих аркуші…».

Ключові слова

Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES::Other social sciences::Mass communication, Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History of science, Research Subject Categories::NATURAL SCIENCES, Kharkiv magazine, Харків, Ukraine, Україна, природознавство, Природнича секція Харківського наукового товариства, Харківське наукове товариство, природничі науково-дослідчі установи, популяризація природничого знання, Михайловський Михайло, професор, До питання про оптимальний тип живих організмів, Рудницький Степан, професор, Вигаслі вулкани українського Закарпаття, Широких Іван, професор, Проблема еволюції на конгресах у Берліні та Ленінграді, Підоплічка Іван, До біології хом’яка, Шарлемань М., Інтересні птиці, Білоусів Микола, засл. професор, Сучасний стан Шлейден-Шванової клітинної теорії, Бризгалін Георгій, Про світову охорону природи та міжнародні конгреси в цій справі, Барсов К., Соколовський О., професор, Рекало Євген Лукич, професор, ювілей, Процакевич М., Федоровський О., професор

Бібліографічний опис

Вісник природознавства / Природнича секція Харківського наукового товариства. – Харків : Харківське наукове товариство, 1928. – № 1 (січень). – 64 с.