Залізничні станції та річні пристані на території Української СРР [в листопаді 1925 р.]

Вантажиться...
Ескіз

Дата

1926

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

[Харків] : Видання ЦСУ УСРР

Анотація

"У звязку з скасуванням губерень і утворенням на території України 41 адміністративної округи й окремої Автономної Молдавської Соціялістичної Радянської Республіки відчувається гостра потреба в різних матеріялах що до території, населення, сільського господарства, промисловости, торгівлі, транспорту, народнього звязку та инших галузей народнього господарства. Матеріяли ці висвітлюють сучасний стан знов зформованих округ і названої Республіки і дають можливість переводити статистично-економічні обслідування з метою розвязання нових господарчих проблем як для окремих адміністративних округ, так і для цілих районів, що являють собою об'єднання кількох округ. Ідучи на зустріч зазначеній потребі, ЦСУ України розпочало цілу низку праць, маючи завдання здобути зазначені матеріяли в маштабі кожної округи і АМСРР окремо, з метою опублікувати потім наслідки цих праць до загального відома. Така праця і є цей перелік залізничних станцій та річних пристаней України з розподілом їх за адміністративними ознаками на підставі попередніх даних останнього районування в листопаді 1925 року, з додатком двох таблиць: 1) „Розподіл по адміністративних округах України та АМСРР залізничних шляхів і станцій ПОШК'у, а також участків залізниць, які проходять частково по території УСРР. і річних пристаней" і 2) „Розподіл по адміністративних районах залізниць і станцій ПОШК'у, а також участків залізниць, що проходять частково по території України". 20 січня 1926 р.

Опис

Ключові слова

Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History, Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES::Statistics, computer and systems science, Україна, історія України, Центральне статистичне управління України, статистика, залізничні станції, річні пристані, Українська ССР, Молдавська АСРР, Розподіл по адміністративних округах України і АМСРР залізничних шляхів і станцій ПОШКу, а також участків залізниць, що проходять частково по території УСРР, і річних пристаней, Розподіл по адміністративних районах залізниць і станцій ПОШКу, а також участків залізниць, що проходять частково по території України, Перелік залізничних станцій та річних пристаней України з розподілом їх за адміністративними ознаками, розподіл території України, адміністративні округи, адміністративно-територіальні зміни, Відділ Транспортової Статистики ЦСУ України, Хлєбніков К.В., Авілова О.П., Сурханів В.О., Грицай П.С., Центральна Адміністративно-Територіальна Комісія при ВУЦВК'у, Мальований І.І., Мазлах С.

Бібліографічний опис

Залізничні станції та річні пристані на території Української СРР [в листопаді 1925 р.] / Україна. Центральне статистичне управління ; Уклад. К. В. Хлєбніков , О. П. Авілова , В. О. Сурханів ; Під кер . П. С. Грицай ; За участю І. І. Мальований – [Харків] : Видання ЦСУ УСРР , 1926 . – [18] с. – Без обкладинки .